Yeni Mudanya Yolu 7. km Çınar İş Merkezi Osmangazi / BURSA

775 New York Ave, Brooklyn, NY 11203

Request a Quote

Looking for a quality and affordable builder for your next project?

* Please Fill Required Fields *
img

Toll Free

1-800-987-6543

Working Hours

We are happy to meet you during our working hours. Please make an appointment.

  Yeni Mudanya Yolu 7. km Çınar İş Merkezi Osmangazi / BURSA

  775 New York Ave, Brooklyn, NY 11203

  Request a Quote

  Looking for a quality and affordable builder for your next project?

  * Please Fill Required Fields *
  img

  Toll Free

  1-800-987-6543

  Working Hours

  We are happy to meet you during our working hours. Please make an appointment.

  rainwater-logo Rainwater

  Rainwater Su Arıtma Sistemleri evsel sistemlerde; içme suyu arıtma, arıtmalı sebiller, villa daire genel arıtma, ön tortu filtrasyon sistemleri, su yumuşatma sistemleri ve buzdolabı filtreleri sektöründe su arıtma çözümleri sunmaktadır. İşletme sistemlerinde ise; içme suyu arıtma, ofis uygulamaları ve sebiller, genel arıtma sistemleri, kafe, restoran ve mutfak uygulamaları (Sıcak içecek, soğuk içecek, buz filtresi ve çay/kahve makinesi filtrasyon sistemleri), okul içme suyu arıtma sistemleri, otellerin genel kullanım ve içme suyu arıtım sistemleri, terz ozmoz sistemleri ile küçük, orta ve büyük işletmelerde sebil kiralama, içme suyu arıtım sistemi kiralama konusunda çözümler sunmaktadır.

  Ev tipi su arıtma cihazı, su sebili ve su arıtma cihazları fiyatlarında en uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmeti 100 gün koşulsuz şartsız iade ve 10 yıl garanti imkânı ile Rainwater Su Arıtma Sistemleri’ nden alabilirsiniz. Rainwater Alkali Su Arıtma Sistemleri olarak Türkiye genelinde yapılan ve en iyi su arıtma cihazı hangisi sorusunda bizleri tercih eden müşterilerimize sağlıklı ve kaliteli suyu ulaştırmak için 7/24 teknik destek ve servis hizmeti veriyoruz!

  rrr Rainwater

  EKOLOJİ

  Aquion inc su arıtma, dünyanın sınırlı su kaynaklarını korumak için üstüne düşen önemli görevin bilincinde ve bu nedenle de doğal kaynakların korunmasına olumlu katkı yapan ürünleri geliştirip satmaktan büyük bir gurur duyuyor. Tüm Aquion inc su arıtma ürünleri EarthSafe Teknoloji felsefemize uygun olarak geliştirilip imal ediliyor.

  dd Rainwater
  media596dc4f80edbc-540x366-crop-thumb Rainwater

  ORTAKLIK

  Tüm ürünlerimizin dağıtımı, kendini işine adamış ve iyi eğitimli dağıtım ortaklarımızdan oluşan dünya çapındaki bir ağ üzerinden gerçekleşiyor. Uzun vadeli bir yaklaşımın başarısına yürekten inanıyor ve ortaklarımızla kurduğumuz bu ilişkilere değer verip, destekliyor ve geliştiriyoruz. En nihayetinde: onların işi, bizim işimiz!

  KONFOR

  Sağladıkları ekolojik ve ekonomik faydaların yanı sıra, ürünlerimiz ayrıca kullanıcının konforuna da katkı sağlıyor. İster bir su yumuşatıcısı, isterse de demir giderici filtre veya içme suyu arıtma sistemi olsun, ürünlerimizin tamamı kullanıcının yaşam standartlarını arttırmaya yönelik.

  bb Rainwater
  oı Rainwater

  DENEYİM

  Aquion inc su arıtma, su arıtma sektöründeki en eski firmalardan biri. 1947’den bu yana su yumuşatıcılarında kullanılan otomatik kontrol vanalarının tasarımı ve imalatının öncüsü olarak, şunu çok rahatlıkla söyleyebiliriz: Deneyimliyiz!

  Yeni Mudanya Yolu 7. km Çınar İş Merkezi
  Osmangazi / BURSA

  Telefon : 444 0 420

  nbb Rainwater
  To Top